Banaś i Kwiek wznowili treningi

Adam Banaś i Aleksander Kwiek na kilka dni przed ligowym meczem z Wisłą wrócili do treningów z pełnym obciążeniem. Indywidualnie trenuje tylko Grzegorz Bonin.
Przypomnijmy, że do Białegostoku na mecz z "Jagą" pojechało tylko szesnastu zawodników. Z mniej lub bardziej groźnymi urazami zmagali się Mateusz Zachara, Bartosz Kopacz, Aleksander Kwiek, Michal Gasparik, Mariusz Przybylski, Adam Banaś i Grzegorz Bonin. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższą sobotę brany pod uwagę nie będzie tylko Grzegorz Bonin. - Kolano już nie boli, za to gorzej wygląda sprawa z kostką. Nie wiem ile jeszcze potrwa przerwa w treningach, ale nie wygląda to zbyt optymistycznie - mówi "Boniek", który od meczu z Lechią trenuje tylko indywidualnie.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]