Kwiek: Nigdy nie przepadałem za Legią Warszawa

Już jutro w Zabrzu odbędzie się klasyk - starcie Górnika z warszawską Legią. - Będę robił wszystko, żeby ten mecz wygrać - zapewnia Aleksander Kwiek, który nie darzy sympatią stołecznego klubu.
Legia Warszawa przyjedzie do Zabrza podbudowana ostatnimi sukcesami - ligowym zwycięstwem nad Koroną Kielce i zdobyciem Pucharu Polski. W finale tych rozgrywek "wojskowi" pokonali Lecha Poznań, poprzedniego rywala Górnika. Zabrzanom nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu przy Bułgarskiej.
- Dlatego jeszcze bardziej jesteśmy zmobilizowani, by pokazać się z lepszej strony niż w sobotę - zapewnia zawodnik Górnika, Aleksander Kwiek. - Zależy nam, by gonić czołówkę i zająć jak najlepsze miejsce w tabeli na koniec sezonu. Ale musimy się też oglądać za siebie - dodaje pomocnik ekipy z Roosevelta.
Mecze z Legią to prestiżowe pojedynki dla każdego śląskiego kibica. Jak się okazuje, są też zawodnicy, którzy czekają na spotkanie z warszawską drużyną. - Przyznaję, że nigdy nie przepadałem za Legią. Będę robił wszystko, żeby ten mecz wygrać - zapowiada Kwiek.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]