Wypowiedzi piłkarzy po mecz Polonia - Górnik

Adam Stachowiak (Górnik): - Bohaterem była w tym meczu cała drużyna. Bez niej moje interwencje niewiele by dały. To był zacięty mecz walki z obu stron. Nas cieszy wygrana w tak dramatycznych okolicznościach. Przy rzucie karnym trochę się pospieszyłem z interwencją i nie zdążyłem "zostawić" nogi. 

Mateusz Żytko (Polonia): - Zagraliśmy jedno z lepszych spotkań tej wiosny. Jeden punkt nic nam nie dawał, musieliśmy postawić wszystko na jedną kartkę i przegraliśmy...

Robert Jeż (Górnik): - Bardzo trudno się grało, bo Polonia walczyła o życie. Po czerwonej kartce Pazdana musieliśmy zaś grać w osłabieniu. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz strzeliłem dwa gole w jednym meczu, ale... bardzo się z tego cieszę.

Grzegorz Podstawek (Polonia): - Karny dla nas na pewno był słuszny. Mało tego; wcześniej też byłem faulowany, a zobaczyłem żółtą kartkę.

Marcin Radzewicz (Polonia): - Nie potrafiliśmy zmienić dobrego stylu i dobrej gry na bramki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online