Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Przyjechaliśmy powalczyć o trzy punkty, a rzeczywistość okazała się trochę inna. Pierwsza połowę zdecydowanie przegraliśmy, jeśli chodzi o grę i umiejętności czysto piłkarskie. Nie walczyliśmy o każdą piłkę. Całą naszą szansą była zmiana strategii po przerwie. Gra była agresywniejsza i po przerwie to my zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje. sytuacje. Mecz był do pierwszej strzelonej bramki, którą zdobyła niestety Korona. Muszę pochwalić zawodników za drugą połowę, bo pierwszą przespaliśmy. Przygotowujemy się do następnego, ostatniego meczu z Widzewem.

Włodzimierz Gąsior (trener Korony): - Gratulacje nie należą się mnie, ale całej drużynie. Zwycięstwo dedykujemy kibicom i Ediemu, który zasłużył się dla tego klubu. Szkoda, że nie strzelił gola, ale musiał opuścić boisko z kontuzją. Wiedziałem, że kluczem do zwyciestwa będzie konsekwentna gra w defensywie. Do tego doszła jeszcze jakość gry. Drużyna potwierdziła, że ma wartościowych piłkarzy, którzy stworzyli zespól i pokazali, że potrafią grać w piłkę. Do Poznania jedziemy z podniesioną twarzą i mam nadzieję, że to będzie jeszcze lepszy mecz w naszym wykonaniu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]