Dziś rozmowy z Nawałką

Adam Nawałka dziś jest umówiony na rozmowę z prezesem Górnika, Tomasz Młynarczykiem. Obaj panowie maja rozmawiać o planach i strategii klubu na kolejny sezon. Kontrakt trenera z klubem jest ważny jeszcze rok, jednak nie można wykluczyć, że w wypadku dużych zmian kadrowych strony się rozstaną. Tym bardziej, że szansa na puchary przepadła. Nie jest tajemnicą, że Legia jest zainteresowana Danielem Sikorskim i Robertem Jeżem, Zagłębie Lubin pyta o Adama Banasia, a Mariusz Magiera i Grzegorz Bonin nie mają jeszcze podpisanych kontraktów na nowy sezon. Ponoć trenera Nawałkę bardzo chętnie widzieliby od nowego sezonu działacze Jagiellonii Białystok.
Dziś też osoby odpowiadające w klubie za finanse i prawna obsługę klubu, wybierają się do Warszawy. To już ostatnia wizyta związana z dostarczeniem do stolicy potrzebnych dokumentów do uzyskania licencji. - Mogę zapewnić, że wszystko o w pierwszym terminie wytknęła nam komisja licencyjna zostało poprawione. Jesteśmy dobrej myśli - powiedział Bartłomiej Laburda, prawnik Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]