Forum
 

Legia chce Bonina?

Najprawdopodobniej Legia Warszawa nie kupi latem Roberta Jeża. Wyróżniający się pomocnik Górnika Zabrze i reprezentacji Słowacji, który w ostatniej ligowej kolejce zdobył dwie bramki, jest piłkarzem, na którym najbardziej zależy Adamowi Nawałce. 

Trener Górnika zapowiedział, że zostanie w klubie tylko pod pewnymi warunkami. Jednym z nich jest zatrzymanie przy Roosevelta Roberta Jeża. "Na sprzedanie Jeża Nawałka nie wyraził zgody" - mówi prezes zabrzańskiego klubu, Tomasz Młynarczyk.

Wiadomo, że zabrzanie nie chcą ryzykować odejścia Nawałki, więc nawet dobra oferta z Legii nie skłoniłaby zabrzan do sprzedaży swojego najlepszego zawodnika. Tym bardziej, że Legia najchętniej pozyskałaby piłkarzy, za których nie trzeba płacić odstępnego.

Przegląd Sportowy informuje ponadto, że ofertę z Legii otrzymał inny pomocnik Górnika, Grzegorz Bonin.

Z innych plotek transferowym piłkarzem Śląska Wrocław chciałby zostać Tomasz Zahorski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online