Czekają na decyzję

Tomasz Zahorski formalnie wciąż jest piłkarzem Górnika Zabrze.
Blisko dwa tygodnie temu piłkarz spotkał się z prezesem Tomaszem Młynarczykiem i strony wstępnie ustaliły warunki odejścia zawodnika z Roosevelta. Do dziś formalnie nie podpisano jednak żadnych dokumentów. Zahorski - będący na liście życzeń Jagiellonii Białystok - którego kontrakt z Górnikiem kończy się za rok, miał zrezygnować z zaległości finansowych sięgających 350 tysięcy złotych. - Tomek jest za granicą na urlopie, więc kontakt jest nieco utrudniony. Myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni sprawa zostanie ostatecznie wyjaśniona - mówi Krzysztof Maj, dyrektor wykonawczy Górnika.
Na razie nie ma żadnych ofert dla trzech piłkarzy, których nie widzi w kadrze Adam Nawałka. Chodzi o dwóch bramkarzy: Adama Stachowiaka i Sebastiana Nowaka oraz Mariusza Jopa.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]