Wzmocnią juniorów

Trzech piłkarzy trenujących w minionym sezonie z kadrą pierwszej drużyny Górnika wzmocni zespół juniorów, który w czwartek o 17:00 na płycie głównej stadionu przy Roosevelta, zagra pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie o mistrzostwo Polski juniorów starszych. Rywalem zabrzan będzie Lech Poznań.
Do dyspozycji Tomasza Grozmaniego będą środkowy obrońca, Bartosz Kopacz oraz dwójka pomocników, Sebastian Leszczak i Rafał Pietrzak. Trzech piłkarzy trenujących w minionym sezonie z kadrą pierwszej drużyny Górnika wzmocni zespół juniorów, który w czwartek o 17:00 na płycie głównej stadionu przy Roosevelta, zagra pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie o mistrzostwo Polski juniorów starszych. Rywalem zabrzan będzie Lech Poznań.
Do dyspozycji Tomasza Grozmaniego będą środkowy obrońca, Bartosz Kopacz oraz dwójka pomocników, Sebastian Leszczak i Rafał Pietrzak.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]