Gierczak podpisze nową umowę

Obrońca Górnika, Adam Banaś wrócił do treningu już w zmienionym stanie cywilnym. - Zdążyliśmy po ślubie wyjechać jeszcze na tydzień do Turcji, ale dobrze, że już zaczynamy grać - przyznał kapitan, który wciąż może odejść z Zabrza. Najprędzej do Zagłębia Lubin.
Turcję wybrał też Aleksander Kwiek, który poleciał tam z Adamem Dachem. Kwiek po powrocie zdążył kibicować polskim koszykarkom I miał szczęście, bo był w Spodku na jedynym wygranym meczu z Niemkami. Michał Bemben stwierdził, że gdyby jeszcze 1-2 tygodnie był w domu, to pewnie żona by go z niego wyrzuciła. Bemben to dziś w Górniku weteran, drugi obok Piotra Gierczaka. Ten ostatni jeszcze nie ma nowego kontraktu, ale... - Jestem dogadany, za kilka dni podpiszemy umowę na 1,5 roku. Tak długich wakacji jeszcze nie miałem...
Michał Gasparik stracił rodaka, czyli Roberta Jeża, ale może mieć kolejnego, czyli Borisa Peskovicia. I niewykluczone, że będą kolejni obcokrajowcy. Padają różne narodowości - Serb, Czech... Na razie jest w klubie Tomasz Zahorski. Czy tylko na kilka dni, czy jeszcze przez rok? Można w ciemno założyć, że na Roosevelta tego lata wydarzy się jeszcze sporo.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]