Sparing: Górnik Zabrze - M©K ®ilina 1:1 (1:0)

W mecz sparingowym rozegranym w Zakopanem Górnik Zabrze zremisował 1:1 (1:0) z M©K ®ilina - trzeci± drużyn± słowackiej ekstraklasy. Bramki: Daniel Gołębiewski (1.) - Momodou Ceesay (67.).
Górnik: Skorupski - Bemben (46. Olkowski), Bana¶ (78. Szymura), Danch (78. Nowak), Magiera (89. Płonka) - Thomik (42. Zaanani; 61. Waksmundzki; 89. M.M±czyński), Pazdan (62. Marciniak), Kwiek (50. Przybylski), Gasparik (46. K.M±czyński) - Gierczak (36. Zahorski) - Gołębiewski (67. Wodecki). 

W sparingu przeciwko Słowakom, którzy występowali w ostatniej edycji Ligi Mistrzów, zobaczyli¶my w zespole Górnika m.in. skrzydłowego Paula Thomika, byłego reprezentanta młodzieżówki Niemiec oraz 21-letniego Pawła Olkowskiego, który w pierwszej lidze grał zarówno w obronie, jak i w... ataku GKS Katowice. Zarowno on jak też Olkowski zagrali poprawnie.

Trener Adam Nawałka w tym spotkaniu testował również Krzysztofa M±czyńskiego i Marokańczyka Noureddine Zaanani. Pierwszy z nich nie przebił się do składu Wisły Kraków i pojawił się na obozie Górnika w Zakopanem. Ma zaj±ć miejsce kontuzjowanego Chorwata Elvisa Saricia, który był szykowany do gry na skrzydle. Natomiast Marokańczyk jest polecany przez Łukasza Podolskiego, ale do tej pory zarówno na treningach jak w sparingu ze Słowakami nie zachwycił.

Ľródło: gornikzabrze.pl / Przegl±d SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy, które s± niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocze¶nie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawieraj±cych wulgaryzmy, tre¶ci rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przegl±darki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online