Boris Pesković musi podpisać klauzulę antykorupcyjną

Klub dzisiaj podpisze kontrakt z Borisem Peskovićem, o ile bramkarz przejdzie testy medyczne i złoży swój autograf pod antykorupcyjną klauzulą stanowiącą integralną część umowy.
W pewnym momencie wydawało się nawet, że Górnik w ogóle zrezygnuje z pomysłu zatrudnienia Słowaka. Prezes nie pamiętał, że w 2003 roku piłkarz był zamieszany w tzw. aferę barażową. Gdy o tym usłyszał, w pierwszym momencie, chciał zerwać dotychczasowe ustalenia. W końcu jednak uznał, że skoro Pesković grał już w Zabrzu w sezonie 2007/08, to on nie będzie teraz robił żadnych problemów.
Ostatnim wzmocnieniem Górnika ma być ofensywny pomocnik Krzysztof Mączyński. Z informacji "PS" wynika, że Wisła Kraków wycenia piłkarza na 250 tys. zł, a tyle zabrzanie nie chcą płacić. Nie można wykluczyć, że Ślązacy poczekają z transferem do końca sierpnia. Jeśli w międzyczasie nie pojawi się nowy kontrahent, a Wisła spuści z tonu, to Górnik wróci do gry.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online