Nawałka: Shriki wiele potrafi

W poniedziałek dwuletni kontrakt z Górnikiem podpisał Idan Shriki. - Cieszę się, że trafiłem do klubu, który ma taką historię i sukcesy. Wierzę, że będziemy walczyć o czołowe miejsce w lidze - mówił "Faktowi" po pierwszym treningu Shirki.
Po Maorze Meliksonie i Dudu Bitonie do Polski trafia kolejny zawodnik z Izraela. Shriki jest wychowankiem FC Ashdod, w którym występował przez większą część swojej kariery. 
– Latem skończył mi się kontrakt i rozglądałem się za nowym klubem. Pojawiła się oferta z Polski, sprawdziłem informacje o Górniku i zdecydowałem się na podpisanie kontraktu, choć miałem też inne oferty – tłumaczy Shirki, o którego starały się dwa czołowe izraelskie kluby Hapoel Tel Aviv i Bnei Yehuda. W barwach FC Ashdod Shriki zagrał w 177 meczach, w których zdobył 48 goli.
– Ligę izraelską wielu postrzega jako nie najmocniejszą, a tymczasem jest tam wielu ciekawych zawodników. Piłkarz, którego pozyskaliśmy wiele potrafi i na pewno pomoże nam w nowym sezonie – uważa Adam Nawałka, szkoleniowiec Górnika.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online