Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka, trener Górnika: - Być może zabrzmi to trochę arogancko z mojej strony, ale przyjechaliśmy do Wrocławia po trzy punkty. Nie udało się, mamy tylko jeden, ale jesteśmy zadowoleni, bo punkt zdobyty na boisku wicemistrza Polski dodaje się do statystyk. Brawa dla zawodników za walkę, ambicję, postawę i mądrą grę w pierwszej połowie. Żeby jednak myśleć o pokonaniu Śląska, trzeba strzelić drugą bramkę i my mieliśmy do tego kilka sytuacji. W drugiej części meczu sytuacja trochę się zmieniła. Rywale długimi wrzutkami starali się wprowadzić zamieszanie pod naszą bramką, to im się udało i zdobyli wyrównującą bramkę.

Orest Lenczyk, trener Śląska: - Rozegraliśmy mecz dwóch odsłon. Pierwsza kiepska, a w przerwie miałem problem, bo 5-6 zawodników nadawało się do wymiany. Postanowiliśmy dokonać jednej, później jeszcze dwóch i po samej grze, trzeba powiedzieć, że udanych. To potwierdza, że od pierwszej minuty nie wystąpiliśmy w najmocniejszym składzie, ale nie dlatego, że zlekceważyliśmy rywala, bo Górnik w pierwszej połowie nie był gorszą drużyną. Pierwsza bramka postawiła nas w niekorzystnej sytuacji, musieliśmy prowadzić grę i zmuszało nas to do dużego wysiłku. W końcówce niektórzy zawodnicy dali z siebie wszystko i to przyniosło nam remis. Czy szczęśliwy nie wiem, ale mogę być zadowolony ze stwarzanych sytuacji, chociaż sprawa ich wykorzystania może spędzać sen z powiek.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]