Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Widzewa Radosław Mroczkowski: - Zgodnie z naszymi oczekiwaniami był to trudny mecz. Obie drużyny grały otwarty futbol i stworzyły sporo okazji bramkowych. Gol stracony przez nas na początku drugiej połowy uskrzydlił moją drużynę. To był fajny fragment naszej gry ofensywnej, chcieliśmy szybko odrobić straty i to się udało. Na plus możemy zapisać fakt, iż grając na wyjeździe stworzyliśmy sporo bramkowych sytuacji. 

Trener Górnika Adam Nawałka: - Wynik uważam za sprawiedliwy, bo obie drużyny miały swoje bramkowe sytuacje. Nam gra się nie układała, mieliśmy problem z rozgrywaniem piłki i w tej sytuacji punkt przyjmujemy z zadowoleniem, bo można było ten mecz przegrać. Oczywiście u siebie powinniśmy zdobywać komplety punktów. Teraz przed nami kolejny mecz, z Legią, i do Warszawy też pojedziemy szukać punktów.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]