Trwa sprzedaż biletów na trzy mecze na Roosevelta

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Cracovią, który 24 września zostanie rozegrane na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu. Przypominamy, że ilość wolnych miejsc jest ograniczona. 

Sprzedaż biletów jest prowadzona w:
- Recepcji budynku klubowego, czynna w godzinach 8:00 - 16:00.
- Sklepie Kibica na stadionie, czynny w godzinach 9:00 - 17:00.

Ceny biletów na mecz z Cracovią:
- bilet normalny - 20 PLN,
- bilet ulgowy - 10 PLN [przysługuje kobietom, młodzieży do lat 18 (rocznik 1993 i młodsi) oraz osobom powyżej 70 roku życia (rocznik 1941 i starsi), osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności (przy zakupie biletu należy okazać aktualną decyzję)],
- bilet na trybunę krytą - 50 PLN,
- wyrobienie karty identyfikacyjnej - 5 PLN,
- wyrobienie duplikatu karty identyfikacyjnej - 10 PLN.

Bardzo ważna informacja dotyczy kart identyfikacyjnych - posiadacze dotychczasowych nie muszą wyrabiać nowych! Apelujemy, by nie sugerowali się Państwo datą ważności nadrukowaną na karcie (prawdopodobnie 01-07-2011), bo decyzją zarządu Górnika, są one aktywne jeszcze na czas meczów z Cracovią.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online