Przegląd Sportowy: Skorupski chce podwyżki

Menedżer Łukasza Skorupskiego proponuje podpisanie z bramkarzem nowej, 5-letniej umowy. Bramkarz numer 1 zabrzańskiego klubu ma kontrakt ważny do 30 czerwca 2014 roku, więc prezes Młynarczyk był bardzo zdziwiony ofertą agenta.
Przy Roosevelta mówi się, że przedstawiciel zawodnika chce wykorzystać pięć minut swojego podopiecznego. Skorupski broni w każdym spotkaniu, a jego pozycja jest niepodważalna. Z bramki nie potrafi go wygryźć sprowadzony z Tatrana Preszów Boris Pesković. Notowań 20-latka nie obniżyła nawet fatalna interwencja w meczu z Lechem Poznań (2:1). W Górniku doceniają klasę piłkarza, ale uważają, że dwa miesiące dobrej gry to za mało, by przedłużać już i tak długą umowę. Poza wszystkim wiązałoby się to niewątpliwie z podwyżką.
Nieoficjalnie "PS" wie, że obecnie Skorupski może liczyć na 15 tys. zł miesięcznie. Ma jeszcze wyjściówki na poziomie 10 tys. zł. – Z mojej strony sprawa wygląda tak, że teraz zawodnicy mają się skupić na grze o jak najlepszy wynik – komentuje prezes Młynarczyk. – Mamy dziewięć punktów i ciągle musimy być czujni, żeby nagle nie znaleźć się w jakiejś nadzwyczaj trudnej sytuacji. Zresztą, aby dokonać miarodajnej oceny formy poszczególnych graczy, potrzeba czasu – dodaje.
Z naszych informacji, że do końca rundy nie będzie rozmów o nowych kontraktach z żadnym z zawodników. Obecnie Górnik ma podpisane profesjonalne umowy z 40 piłkarzami.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online