Górnik uhonorował Jerzego Dudka

W czwartek, w trakcie imprezy charytatywnej w Rybniku wysłannicy Górnika Zabrze uhonorowali Jerzego Dudka. Były bramkarz m.in. Liverpoolu i Realu Madryt otrzymał koszulkę Górnika ze swoim nazwiskiem i „jedynką” na plecach oraz zaproszenie do loży VIP na derby z Ruchem Chorzów. 

- Bardzo się cieszę z tego, że Górnik o mnie pamięta. W młodości jeździłem na mecze zabrzańskiego klubu i bardzo mocno mu kibicowałem. Pamiętam, że często pojawiałem się na stadionie dużo wcześniej przed meczem, by podpatrzeć rozgrzewkę zawodników. Z tymi wyjazdami na mecze Górnika wiązało się wiele fajnych przygód - mówi oficjalnej stronie internetowej Górnika Dudek, który nie wyklucza swojego przyjazdu do Zabrza.

- Co do derbów z Ruchem to będzie ciężko z tym moim przyjazdem, gdyż w podobnym terminie zagram w Genewie w meczu, w którym drużyna Zidana zmierzy się z ekipą Ronaldo - przyznaje nasz słynny bramkarz, który nigdy nie ukrywał swoich sympatii do klubu 14-krotnego mistrza Polski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]