"OTTO Polska" nowym sponsorem Górnika

Agencja Pracy "OTTO Polska" została nowym sponsorem Górnika Zabrze. W trakcie "Drugiego śniadania z Górnikiem" dziennikarze dowiedzieli się, że umowa o współpracy została podpisana na rok czasu z opcją jej przedłużenia.
- Jestem dumny, że mogę pomagać takiemu klubowi jak Górnik Zabrze. Wspólnie chcemy osiągać wyznaczone cele. Liczę na dobrą współpracę i czekam cierpliwie na nowy stadion w Zabrzu - przyznaje Guido Vreuls, prezes wspomnianej firmy "OTTO Polska", który jest Holendrem, ale ożenił się z Polką i od 10 lat mieszka w naszym kraju. Jego znajomość polskiej piłki jest naprawdę imponująca, co przełożyło się na sponsorowanie Odry Opole i wspieranie działalności charytatywnej. "OTTO Polska" organizowało w naszym kraju wiele turniejów piłki nożnej ulicznej bezdomnych i nie jest wykluczone, że wspólnie z Górnikiem wesprze tego typu imprezę w Zabrzu. Główna działalność firmy to przede wszystkim organizowanie pracy dla Polaków w wielu krajach europejskich.
- Dla nas to także zaszczyt, że będziemy współpracowali z tak znaną i szanowaną firmą - dodaje Krzysztof Grabowski, wiceprezes zabrzańskiego klubu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online