Komunikat ze spotkania z zarządem klubu

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia "Klub Kibiców Górnika Zabrze" z przedstawicielami Górnika Zabrze SSA w osobach Tomasza Młynarczyka oraz Krzysztofa Maja.
Celem spotkania było omówienie bieżącej sytuacji klubu, braku dopingu podczas spotkań rozgrywanych przy ul. Roosevelta 81 oraz niskiego poziomu sportowego prezentowanego ostatnio przez piłkarzy Górnika. 
Przedstawiliśmy swoją decyzję o kontynuowaniu braku dopingu na meczach rozgrywanych w Zabrzu, równocześnie stanowczo podkreślając, że nie jest to w żadnym stopniu jakakolwiek forma protestu wymierzona w Zarząd Klubu, czy piłkarzy. Po raz kolejny podkreśliliśmy, że jedynym powodem naszych decyzji są działania służb porządkowych wymierzone w kibiców zarówno na stadionie, jak i w okolicy stadionu. Z takim szykanowaniem sympatyków Górnika nie możemy się zgodzić, stąd też dla naszego wspólnego dobra będziemy kontynuowali tą formę wyrażenia naszego niezadowolenia i braku akceptacji dla tych działań.
Wyraziliśmy również swoje niezadowolenie i obawy związane z wynikami osiąganymi w ostatnim czasie przez drużynę oraz stylu gry prezentowanego przez podopiecznych Adama Nawałki.
Ze strony Zarządu Górnika usłyszeliśmy zapewnienia o podjętych działaniach w celu natychmiastowej naprawy sytuacji sportowej drużyny. Jednocześnie przedstawiciele Klubu wyrazili zrozumienie argumentów przemawiających do utrzymania przez nas ciszy na trybunach.
Obydwie strony jednoznacznie podkreśliły, że zaistniała sytuacja nie ma wpływu na dalszą współpracę mającą na celu dobro naszego Klubu - Górnika Zabrze.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]