Gołębiewski już zimą wróci do Polonii?

Piłkarze Górnika Zabrze za kompromitującą porażkę z Gryfem Wejherowo (0:1) w 1/8 Pucharu Polski poniosą konsekwencje. Na mecz derbowy z Ruchem Chorzów, trener Adam Nawałka zapowiedział duże zmiany kadrowe. Jedną z ofiar będzie napastnik Daniel Gołębiewski, który być może już zimą wróci do Polonii Warszawa z wypożyczenia. 
Napastnik wystąpił przez pełne 90 minut i nie zdołał strzelić gola. „Gołąbek” przydałby się natomiast w zespole Czarnych Koszul, które mają w ataku tylko dwóch, nieskutecznych, zawodników. Niewykluczone, że wypożyczony do Zabrza na rok Gołębiewski, na Konwiktorską wróci już zimą. Polonia zapisała w umowie, że jeśli napastnik nie rozegra jesienią 70 procent meczów, na wezwanie Czarnych Koszul będzie mógł wrócić do stolicy wcześniej. Dziś Polonia chętnie skorzystałaby z tej opcji.
– Nie jestem zadowolony z tego ile gram w Zabrzu. Chciałbym grać jak najwięcej. Podobno przydałbym się teraz w Polonii, ale w niej mnie nie ma – wyjaśnia Faktowi Gołębiewski, który wystąpił jak na razie tylko w czterech meczach w lidze.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]