Adam Nawałka nie wypełni ultimatum. Czy odejdzie?

Z informacji serwisu SportSlaski.pl wynika, że dni Adama Nawałki są policzone. Po wtorkowym spotkaniu z Gryfem Wejherowo szkoleniowiec otrzymał ultimatum. Miał zdobyć cztery punkty w dwóch następnych meczach.
Po porażce z Ruchem Chorzów już wiadomo, że Nawałka tego celu nie osiągnie. Nie jest tajemnicą, że zaufanie kilku osób z władz klubu stracił już z chwilą odpadnięcia z Pucharu Polski. Nadal cieszył się jednak poparciem prezydent Zabrza - Małgorzaty Mańki-Szulik.
Porażka z rywalem zza miedzy obniża gwałtownie notowania Nawałki. O los trenera zapytany został Tomasz Młynarczyk. - Nie wygląda to dobrze... - odpowiedział prezes Górnika.
- Nie możemy teraz spuścić głów. Musimy skupić się na następnym meczu - zaakcentował Adam Nawałka na konferencji po spotkaniu z Ruchem. Czy mimo nie wykonania ultimatum dostanie jeszcze jedną szansę? Przekonamy się. Jan Urban był zwalniany już kilkakrotnie, a na stanowisku trenera Zagłębia Lubin pozostał.
- Adam Nawałka nie jest złym trenerem - przekonuje Łukasz Mazur, co może zaskakiwać, bo dotąd były prezes klubu z Zabrza uchodził za człowieka, który nie jest zwolennikiem Nawałki. - Proszę zauważyć, że rok temu pod wodzą tego samego szkoleniowca drużyna radziła sobie znacznie lepiej! Adam Nawałka nie powinien po prostu decydować o kształcie całego klubu, lecz skupić się na prowadzeniu pierwszego zespołu - dodaje Mazur.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]