W środę konferencja prasowa

W środę na Roosevelta odbędzie się konferencja prasowa z udziałem m.in. Pani Prezydent Zabrza, Małgorzaty Mańki-Szulik i przewodniczącego Rady Nadzorczej Górnika Michaela Muellera. Tematem konferencji będą zmiany w kadrze zarządzającej 14-krotnego mistrza Polski. 

W srodę zbiera się walne zgromadzenie akcjonariuszy Górnika Zabrze. Na tym posiedzeniu dojdzie do zmian w układzie sił. Liczba członków Rady Nadzorczej zostanie zmniejszona o jedną osobę, z dotyczasowych siedmiu do sześciu. Ze składu RN odejdą dwie osoby związane z poprzednim właścicielem firmą Allianz Polska. Natomiast nowym członkiem RN będzie Stanisław Ćwik, szef firmy Budus, który ma obecnie 6 procent udziału w akcjach Górnika.

Po zakończeniu posiedzenia walnego zebrania akcjonariuszy popołudniu odbędzie się pierwsze zebranie nowej Rady Nadzorczej. Na nim spodziewane są zmiany w zarządzie klubu. Odejdzie najprawdopodobniej dotychczasowy prezes Tomasz Młynarczyk, nowym szefem Górnika ma zostać Artur Jankowski, specjalista od marketingu, który pracował m.in. w Radiu Flash, Agorze i dzienniku Sport.

źródło: Górnik Zabrze SSA / Gazeta Wyborcza



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online