Komunikat Stowarzyszenia po spotkaniu z odchodzącym prezesem Tomaszem Młynarczykiem

W czwartkowy wieczór odbyło się spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" z przedstawicielami Górnika Zabrze SSA w osobach odchodzącego prezesa Tomasza Młynarczyka i Krzysztofa Maja. 

Głównym celem spotkania było podziękowanie odchodzącemu Prezesowi za pracę w Górniku. Przedstawiliśmy również przedstawicielom Klubu naszą opinie na temat gry na stadionie w Zabrzu podczas budowy oraz przedstawiliśmy propozycję współpracy przy planowanych przez nas na ten rok eventach.

Przedstawiciele klubu poinformowali o obecnej sytuacji finansowej klubu, która pomimo poprawy nadal nie jest najlepsza oraz planach na najbliższy okres.

Otrzymaliśmy również zapewnienie, że prezes, pomimo złożenia rezygnacji nadal jako członek Rady Nadzorczej i jeden z założycieli Fundacji Górnika będzie działał na rzecz naszego klubu.

Na zakończenie wręczyliśmy odchodzącemu prezesowi gadżety Torcidy. Na wtorek zaplanowane jest spotkanie z nowym prezesem.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]