Milik zostanie wypożyczony do Radzionkowa?

Wariant, o którym donosi prasa, nie byłby zaskoczeniem. Wiadomo, że Górnik Zabrze współpracuje z klubem z "Cidrami" i wypożycza do Radzionkowa swoich młodych piłkarzy. Czy kolejnym będzie Milik?
"Milik może zostać w przerwie zimowej wypożyczony do I-ligowego Ruchu Radzionków. Wcześniej w podobny sposób, z reguły z korzyścią, obchodzono się też z innymi zawodnikami Górnika" - informuje dziennik "Fakt".
W tej rundzie trener Górnika, Adam Nawałka, nie bał się wystawiać nastolatka w pierwszym składzie swojego zespołu. Sęk w tym, że nie przekładało się na bramki. Duże zastrzeżenia do postawy Milika mieli również zabrzańscy kibice.
- Arkadiusz Milik? Jeden zawodnik na "szpicy", który nic nie potrafi. Owszem, to talent, ale piłkarzem pełną gębą będzie za rok, do trzech lat - powiedział nie tak dawno Marcin Bochynek, były trener Górnika.

źródło: SportSlaski.pl / FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]