Fakt: Górnik zainteresowany piłkarzem Zagłębia

Adama Mójtę z Zagłębia Sosnowiec obserwuje Górnik - informuje dziennik "Fakt". Piłkarz grał wcześniej w ekstraklasie w barwach Odry Wodzisław. Czy zimą istotnie przeniesie się do klubu z Zabrza?
Odra spadła do I ligi, a Mójta przeniósł się do czeskiej Viktorii Żiżkov. - Grałem tam regularnie w poprzednim sezonie, zaliczyłem kilkanaście asyst, a drużyna awansowała do Gambrinus Ligi. Mnie wybrano do jedenastki sezonu. Po względem sportowym wszystko było w porządku - opowiada lewy obrońca. Odszedł z powodów kłopotów organizacyjno-finansowych klubu z przedmieść Pragi.
Piłkarz trafił do Zagłębia Sosnowiec, w którym jest podstawowym piłkarzem. Z władzami klubu ustalił, że będzie mógł odejść zimą. Mówi się o zainteresowaniu Górnika.
- Też o tym słyszałem. Temat Górnika był już gdy wracałem z Czech, lecz wtedy się nie udało z powodu winy mojego menedżera. Pojawiają się już zapytania co do mojej osoby. Chcę grać wyżej, lecz najpierw zamierzam dokończyć rundę z Zagłębiem - zaznacza Mójta.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]