Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Śląsk

Adam Danch (Górnik): - Uważam, że nie zagraliśmy źle. Dobrze rozumiałem się z Kamilem Szymurą na środku obrony. Pierwszą bramkę straciliśmy po stały fragmencie gry. Było sporo zamieszania i ktoś nawet mówił, że był tam faul na naszym zawodniku. Drugi gol padł po indywidualnej akcji. Trudno, stało się. W następnej kolejce gramy w Łodzi z Widzewem i jedziemy tam po trzy punkty. 

Daniel Gołębiewski (Górnik): - Próbowałem różnych strzałów, ale Rafał Gikiewicz zawsze bronił. Mieliśmy z nim ciężką przeprawę. Śląsk zagrał dziś w swoim stylu - my się produkowaliśmy, a oni czekali na swoje sytuacje i byli w tym bardzo konsekwentni.
Sędziujący mecz Hubert Siejewicz nie podyktował rzutu karnego dla Górnika za ewidentny faul Rafała Gikiewicza na Danielu Gołębiewskim. - Sędzia podjął taką decyzję i musiałem się podporządkować. Wiem jednak, że zjadłem przed meczem obiad i nie tak łatwo jest mnie przewrócić.

Rafał Gikiewicz (Śląsk): - Nie wiem, czy był karny. Muszę to zobaczyć. Jeśli był, to fajnie, że sędzia się pomylił na moją korzyść. Z mojego punktu widzenia nie było. Trafiłem w piłkę i Daniel lekko mnie wytrącił. Upadając musiałem na nim ręce położyć, bo nie mogę ciągle ich trzymać w górze. Uważam, że sędzia podjął słuszną decyzję, ale zobaczymy w "Kontrowersjach".

źródło: Gazeta Wyborcza / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]