Wietrzenie szatni Górnika

Michal Gasparik, Paweł Thomik i Piotr Gierczak - te nazwiska padają, kiedy pytamy, kto może zimą opuścić Górnika.
Gasparik już dawno został skreślony przez trenera Adama Nawałkę, bo nie przykładał się w meczach do zadań defensywnych.
Szkoleniowiec Górnika Zabrze mimo kłopotów kadrowych w ostatnim meczu ze Śląskiem Wrocław (0:2) nie wziął Słowaka nawet na ławkę rezerwowych. Jeśli chodzi o Gierczaka, to po kontuzji z jesieni 2010 roku nie potrafi on odzyskać wysokiej formy. Wreszcie Thomik okazał się transferowym niewypałem, więc klub pewnie spróbuje rozwiązać z nim kontrakt.
Na liście piłkarzy, którzy zimą będą musieli szukać nowego pracodawcy, może znaleźć się również Maciej Bębenek, który przez ostatni rok leczył kontuzję. Jednak zawodnik jest już zdrowy i liczy na to, że w zimowych sparingach dostanie szansę. W Zabrzu na razie nie chcą oficjalnie rozmawiać o planowanych ruchach.
- Poczekajmy na ostatnią kolejkę i analizę - mówią w klubie. I dodają, że upadł temat testów Brazylijczyka Nildo, który jesienią strzelił 11 goli dla I-ligowej Bogdanki Łęczna.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]