Górnik negocjuje ze Skorupskim i Kwiekiem

Piłkarze Łukasz Skorupski i Aleksander Kwiek poskarżyli się do Komisji Ekstraklasy, ze Górnik nie płaci im pieniędzy. Klub chce jeszcze we wtorek doprowadzić do porozumienia z oboma zawodnikami.
Wtorkowy "Fakt" napisał, że Łukasz Skorupski i Aleksander Kwiek swoimi skargami spowodowali, że Ekstraklasa S.A. zajmie się sprawą zaległości finansowych Górnika Zabrze wobec swoich piłkarzy. Górnikowi grozi kara pieniężna, zakaz transferów, a nawet odebranie punktów.
Zarząd Górnika Zabrze SSA wyjaśnia, że w najbliższym czasie kontynuowane będą rozmowy z piłkarzami dotyczące sytuacji finansowej.
- Nie jest tajemnicą, że kluby wypłacają na koniec roku duże kwoty, które związane są z premiami za wygrane bądź zremisowane mecze, co mocno obciąża klubowe budżety - wyjaśnia Krzysztof Maj, dyrektor wykonawczy Górnika Zabrze, odpowiedzialny za pion sportowy w klubie. - Jestem przekonany, że również z Łukaszem Skorupskim i Aleksandrem Kwiekiem jeszcze dzisiaj osiągniemy porozumienie - dodaje dyrektor Maj.

źródło: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]