Kamery na Nakoulmę

» Z pewnością oczy wszystkich kibiców będą dziś zwrócone na Prejuce Nakoulmę, który w Widzewie debiutował w polskiej ekstraklasie. Zaliczył tylko osiem meczów i strzelił jednego gola. Obie strony rozstały się bez wielkiego żalu. 

» Także rok temu obie drużyny spotkały się w ostatniej kolejce przed urlopami zimowymi. Widzew pewnie wygrał na wtedy 4:0. Wiosną taki sam wynik padł na Roosevelta, ale... dla Górnika.

» W Górniku nie zagra chory Adam Danch, jedyny piłkarz zabrzan, który do tej pory nie opuścił w lidze nawey jednej minuty.

» W meczowej kadrze zabrzan nie ma między innymi Michala Gasparika i Piotra Gierczaka, co może oznaczać, że obaj już nigdy nie zagrają w Górniku. Zimą ten duet raczej zmieni klubowe barwy.

» Do ostatniej chwili ważyć się będzie występ obrońcy Widzewa Ugo Ukaha. Piłkarz trenuje, ale zaciska z bólu zęby i nie wiadomo, czy trener zaryzykuje wystawienie do gry zawodnika nie w pełni sprawnego.

» Lista kontuzjowanych w Widzewie jest bardzo długa. Łukasz Broź, Juruj Żigajevs, Igor Alver, teraz doszli do tej grupy Ben Radhia i Piotr Grzelczak. Nie grają, ale całkiem z innych powodów, Sebastian Madera i Nika Dzamalidze.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online