Górnik przedłuży kontrakt z Wodeckim

W piątek działacze Górnika osiągnęli porozumienie z Marcinem Wodeckim w sprawie przedłużenia kontraktu skrzydłowego zabrzańskiego klubu. Oficjalne podpisanie dwuletniego kontraktu odbędzie się w przyszłym tygodniu - informuje oficjalny portal Górnika. 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że doszliśmy do porozumienia z Marcinem w sprawie przedłużenia kontraktu o kolejne dwa lata - przyznaje Krzysztof Maj, dyrektor wykonawczy Górnika Zabrze. - Wierzę, że wiosną przyszłego roku Marcin będzie prezentował dobrą formę, tak jak to miało miejsce w rundzie wiosennej 2011 roku - dodaje dyrektor Maj.

W rundzie jesiennej bieżących rozgrywek pochodzący z Rybnika zawodnik rozegrał 7 ligowych spotkań i dwa w Pucharze Polski. Do siatki trafił 3 razy, ale wyłącznie w meczach Młodej Ekstraklasy.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]