Włodzimierz Duś odchodzi z Górnika

Na razie nie ma wielu transferów wśród śląskich zawodników. Są za to wielkie zmiany wśród... masażystów śląskich klubów. Właśnie doszło do spektakularnej zmiany pomiędzy Górnikiem i Ruchem.
Transfery pomiędzy klubami z Chorzowa i Zabrza zawsze wzbudzają najwięcej emocji wśród kibiców na Górnym Śląsku. Ciekawe, czy teraz będzie tak samo? Po ponad czterech latach pracy z Górnikiem żegna się Włodzimierz Duś. - W Górniku pracowałem od lipca 2007 roku. Od momentu, kiedy właścicielem klubu została firma Allianz, a pracę z zespołem rozpoczął trener Ryszard Wieczorek. Na pewno żal odchodzić, tym bardziej, że nie było nawet okazji do pożegnania się z chłopakami. Do niektórych już zadzwoniłem, z innymi będzie może jeszcze okazja do spotkania - mówi były już fizjoterapeuta i masażysta zabrzan.
Od dziś Włodzimierz Duś rozpoczyna pracę na... Cichej! - Ja nie podchodzę tak emocjonalnie do tego, jak inni. Ot, zwykła praca. Jestem tam, gdzie mi płacą. Wcześniej byłem zresztą zatrudniony w innych klubach, w Amice czy Lechu oraz pracowałem z kadrą narodową - tłumaczy Włodzimierz Duś, będący na etacie w kadrze za kadencji Leo Beenhakkera.
W Ruchu zastąpi Pawła Larysza, który po kilku latach pożegnał się w grudniu z chorzowskim klubem. W ekipie Niebieskich Włodzimierzowi Dusiowi przyjdzie pracować z trenerem Waldemarem Fornalikiem. - Ze szkoleniowcem Ruchu znam się przez doktora Grzywocza. Poza tym, kiedy ja przychodziłem do Amiki, on akurat z niej odchodził - mówi Duś.
Kto w takim razie będzie teraz pomagał zawodnikom Górnika? Na Roosevelta, po kilkuletniej rozłące, ma się pojawić Janusz Łoboda. Po tym, jak rozstał się z klubem z Zabrza, był w sztabie medycznym Piasta Gliwice i GKS Katowice.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]