Górnik chce następcę Jeża z Sarajewa

W Zabrzu zastanawiają się nad wzmocnieniami. Działacze wiedzą już jakich zawodników chcą pozyskać
- Chcemy wypożyczyć z Korony Kielce Michała Zielińskiego z opcją pierwokupu. Interesujemy się także Zajko Zebą, ofensywnym pomocnikiem z Żeljeznicaru Sarajewo. On mógłby być w Górniku następcą Roberta Jeża. Jest duża szansa na jego zakontraktowanie. Nie odpuszczamy tematu Dragana Jelicia. Być może przyjedzie w poniedziałek już na obóz w Dzierżoniowie - mówi Krzysztof Maj, dyrektor wykonawczy Górnika Zabrze.

Zeba urodził się 22 maja 1983 roku w Sarajewie. Mierzy 172 cm wzrostu, waży 70 kg. W swojej karierze sportowej reprezentował barwy m.in. FK Olimpik (Sarajewo), NK Brotnjo (Čitluk) i HŠK Zrinjski (Mostar). Podczas trwającego sezonu w drużynie lidera bośniackiej ekstraklasy rozegrał piętnaście spotkań, zdobył sześć goli.

źródło: Gazeta Wyborcza / 90minut.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]