Górnik dementuje "rewelacje" Przeglądu Sportowego

Zarząd Górnika Zabrze SSA zdecydowanie zaprzecza wyssanym z palca informacjom redaktora Dariusza Ostafińskiego zamieszczonym w "Przeglądzie Sportowym" w artykule: "Adam Banaś zrzeka się zaległości". Są to wyłącznie domniemania i przypuszczenia nie mające nic wspólnego z faktami i dziennikarską rzetelnością. 

Zwracamy się z apelem do środowiska dziennikarskiego o rzetelność i prawdę, a nie pisanie sensacyjnych materiałów, tylko po to, by wzbudzać kontrowersje wśród czytelników. Takie działalnie nie ma bowiem nic wspólnego z prawdziwym dziennikarstwem! Prawda jest taka, że zadłużenie Klubu względem Adama Banasia wynosiło niecałe 300 tysięcy złotych, a nie 870 tysięcy, jak sugerował red. Dariusz Ostafiński. Z około połowy tej kwoty Adam Banaś zrezygnował. Rozwiązanie kontraktu przed czasem było korzystne zarówno dla Górnika Zabrze, jak i samego piłkarza. Banaś nie mógł być pewny miejsca w podstawowym składzie Górnika Zabrze, a jest jednocześnie zbyt cennym zawodnikiem, by siedzieć na ławce rezerwowych. Dzięki wcześniejszemu rozwiązaniu umowy, piłkarz wróci do regularnej gry na boisku, zaś zarząd Górnika Zabrze rozstaje się z nim w przyjaznej atmosferze, dziękując za ogromne zaangażowanie i serce oddane klubowi z Zabrza w trakcie jego pobytu w Górniku.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]