Akcja "Kibice dzieciom" 2012

Młode Stowarzyszenie wraz ze Stowarzyszeniem "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" po raz kolejny organizuje akcję "Kibice dzieciom".
Tym razem akcja przeprowadzona będzie w terminie neutralnym - decyzja została podjęta po rozmowach z wychowawcami z Domów Dziecka, z których wynikało, że w czasie Świąt czy Dnia Dziecka dzieciaki są zasypywane różnymi prezentami, natomiast w innych terminach mało kto się z nimi pojawia. Stowarzyszenie ustaliło też, że tym razem skupi się głównie na kupnie sprzętu sportowego.
Stowarzyszenie prosi o kontakt wszystkich przedstawicieli dzielnic, które są zainteresowane pomocą w akcji (będą dostępne puszki do rozstawienia na dzielnicach) oraz wszystkich kibiców, którzy mają gadżety i chcieliby je przekazać na licytację.

Aukcje gadżetów dostępne są tutaj. Zapraszamy do licytacji.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online