11 lutego - Torcida Cup 2012

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" gorąco zaprasza wszystkich sympatyków Górnika oraz naszych Przyjaciół na tradycyjny zimowy turniej piłki nożnej halowej im. Jana "Bolka" Niesyto, który odbędzie się 11 lutego 2012 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "Pogoń" w Zabrzu przy ul. Wolności 406. Patronat nad turniejem objęła Prezydent Zabrza Pani Małgorzata Mańka-Szulik 

W tym roku turniej poświęcony Rzecznikowi Tysiąclecia dzięki współpracy z Górnikiem Zabrze zostanie połączony z przedsezonową prezentacją drużyny Górnika. W turnieju wystąpi 8 zespołów, które rozpoczną rywalizację o godzinie 14:00.

Na parkiecie pojawią się następujące drużyny:
1. Torcida
2. Stowarzyszenie/ULTRASI/Młode ST
3. GKS Katowice
4. Wisłoka Dębica
5. ROW Rybnik
6. Banik Ostrava
7. Stara Gwardia
8. Przyjaciele Górnika

W drugiej części imprezy dzięki współpracy z Górnikiem Zabrze SSA oraz sponsorami na specjalnie przygotowanej scenie sympatykom 14-krotnych mistrzów Polski zaprezentują się piłkarze oraz sztab szkoleniowy Górnika. Początek prezentacji zaplanowano na godzinę 19:45, a na fanów Górnika czeka szereg atrakcji.

Poza atrakcjami sportowymi czas wszystkim uczestnikom imprezy umili koncert Boruty i Sado (Remedium). Ponadto dla wszystkich zebranych zostanie przygotowana oferta gastronomiczna oraz punkt sprzedaży klubowych pamiątek. Będzie także możliwość zapisania się na wyjazdy do Bełchatowa i Poznania. Wstęp na imprezę wynosi 6 zł.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]