Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Lechii Paweł Janas: "Myślę, że mecz mógł się podobać, był dramatyczny, padły cztery bramki. Naszym sukcesem jest zdobycie dwóch goli. Spotkanie mogło skończyć się różnie, bo sytuacji podbramkowych nie brakowało. Mam pretensje do moich zawodników o drugą połowę. Rozmawialiśmy przedtem, aby uspokoić grę, a już po 30 sekundach straciliśmy bramkę. To nieroztropne. Zostało nam jeszcze dziewięć meczów i musimy grać dalej".

Trener Górnika Adam Nawałka: "Mam nadzieję, że taka pierwsza połowa w naszym wykonaniu już się nie powtórzy. Istniała w niej tylko jedna drużyna - Lechia. W drugiej zagraliśmy już zupełnie inaczej. Drużyna zaczęła walczyć, akcje nam się zazębiały, stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych. Remis uważam za sprawiedliwy, potwierdziło się jeszcze raz, że nie ma co dzielić punktów przed spotkaniem. Trzeba zawsze grać na maksimum swoich możliwości, albo nawet ponad to".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]