Prejuce Nakoulma był obserwowany przez FC Nantes?

Napastnik Górnika był w sobotę obserwowany w meczu z Lechią. Na trybunach gościli wysłannicy 1. FC Kaiserslautern i prawdopodobnie gość FC Nantes, który zasiadł na trybunach z menedżerem Nakoulmy.
Daniel Weber, menedżer zawodnika z Burkina Faso, nie chciał potwierdzić, jaki klub. - To mógł być człowiek z Nantes. Słyszałem, że oni ostatnio mocno interesują się Prejucem - wyjaśnił Piotr Rzepka, który trenował Nakoulmę w Bogdance Łęczna i polecił piłkarza sztabowi szkoleniowemu grającego w Ligue 1 FC Ajaccio. - Mam satysfakcję, bo latem ubiegłego roku wielkie polskie kluby postawiły na moim zawodniku krzyżyk, a za chwilę on z tej naszej ekstraklasy wyfrunie, bo zdecydowanie wybija się ponad przeciętność - ocenia Rzepka.
"Przegląd Sportowy" dodaje, że przy Roosevelta był również pracujący w 1. FC Kaiserslautern Artur Płatek. - Ale ja Nakoulmy nie muszę oglądać - śmiał się Płatek. - Ja go bardzo dobrze znam, tak mniej więcej od pięciu lat. Pewnie, że mój klub jest nim zainteresowany. Jednak dzisiaj przyjechałem prywatnie. Wpadłem na dwa dni do Polski i postanowiłem obejrzeć mecz Górnika - tłumaczył.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]