Górnik nie komentuje zatrzymania swoich piłkarzy

Katowiccy policjanci prowadzą śledztwo po bójce, do jakiej doszło w niedzielę nad ranem w jednym z miejscowych lokali. Zatrzymanych zostało trzech piłkarzy Górnika Zabrze. Klub nie komentuje sprawy.
"Śledztwo prowadzone jest w kierunku udziału zatrzymanych w pobiciu. Na pewno przeanalizowany będzie zapis monitoringu i przesłuchani świadkowie w celu ustalenia przebiegu zdarzeń. Zatrzymanym grozi trzy lata więzienia" - powiedział rzecznik katowickiej policji podkomisarz Jacek Pytel.
"Zarząd klubu nie komentuje tego zdarzenia" - stwierdził rzecznik Górnika Jerzy Mucha.
Zatrzymani to bracia Łukasz i Michał S. oraz Aleksander K. Ten ostatni, pomocnik zabrzańskiej drużyny, pojawił się na popołudniowym poniedziałkowym treningu. Wraz z bramkarzem Łukaszem S. grał w podstawowym składzie podczas sobotniego meczu z Lechią Gdańsk.

Będą kary?

W wtorek rano w siedzibie klubu dojdzie do spotkania władz Górnika z trójką piłkarzy. Zawodnicy mają przedstawić swoją wersję wydarzeń. Dopiero wtedy klub zdecyduje o ewentualnych karach. Niewykluczone, że piłkarze zostaną zawieszeni do czasu wyjaśnienia sprawy.

źródło: PAP / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]