Oświadczenie piłkarzy Górnika Zabrze

W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w miniony weekend, chcielibyśmy szczerze przeprosić wszystkich kibiców i osoby związane z zabrzańskim klubem. Nasze zachowanie było niegodne sportowca i jest nam wstyd, że do tego wydarzenia - niestety - doszło. 
Mamy jednak nadzieję, że to co się wydarzyło nie zaprzepaści naszego wcześniejszego dorobku piłkarskiego i swoją ciężką pracą na treningach zapracujemy na zaufanie kibiców Górnika, sztabu szkoleniowego i władz zabrzańskiego klubu. Jest nam szczególnie przykro, że naraziliśmy na szwank dobre imię klubu i zepsuliśmy jego wizerunek. Jeśli dostaniemy szansę rehabilitacji na boisku, to zrobimy wszystko, by ją wykorzystać. Każdy sportowiec powinien dostać drugą szansę.

Aleksander Kwiek
Łukasz Skorupski
Michał Skorupski

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]