Nawałka: Zapłacą za swoją głupotę

Trener Górnika, Adam Nawałka z niedowierzaniem i wielki zaskoczeniem przyjął informację o zatrzymanych w niedzielę przez policję pod wpływem alkoholu podstawowych piłkarzy Górnika Aleksandra Kwieka i Łukasza Skorupskiego.
- Odbyłem już rozmowy z zawodnikami. Jestem zaskoczony tym co się stało. Odkąd jestem w Górniku nic takiego nie miało miejsca, nawet na dłuższych zgrupowaniach. Nie jest to miłe i na pewno nie pomaga nam w przygotowaniach do meczu z ŁKS. Nigdy wcześniej nie było z nimi problemów. W meczach wyróżniali się zaangażowaniem. Dlatego zaskoczenie jest tym większe - mówi szkoleniowiec Górnika, Adam Nawałka. - Jedno piwo jeszcze nikomu nie zaszkodziło. W zachodnich klubach zawodnicy po meczu spożywają je oficjalnie jeszcze w szatni i nikt nie robi z tego problemu. Nie w tym rzecz. Chodzi o to, że o tej porze i w takiej sytuacji piłkarze nie mieli prawa się znaleźć. Kary są na tyle surowe, by dały do myślenia nie tylko winnym, ale i pozostałym graczom mojej drużyny. Za głupotę trzeba płacić.

na podstawie: SERedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]