Norbert Witkowski z szansami na debiut w Górniku

Bez bramkarza Łukasza Skorupskiego i pomocnika Aleksandra Kwieka zagrają w sobotę piłkarze Górnika Zabrze z ŁKS Łódź. Obaj zostali ukarani przez klub za udział w bójce w jednym z katowickich lokali.
Witkowski został pozyskany przez klub zimą. Wiosnę poprzedniego sezonu spędził w Iraklisie Saloniki. Po rozwiązaniu umowy w Grecji jesienią nie grał w żadnym klubie. 
"Czekam spokojnie na swoją szansę, ale wszystko zależy od trenera Adama Nawałki. To on zdecyduje, na kogo postawi między słupkami. Trzeba pamiętać, że takie same szanse ma także Mateusz Sławik" - powiedział Witkowski.
Zabrzanie w poprzedniej kolejce "gonili" wynik w meczu z Lechią Gdańsk. Przygrywali 0:2, skończyło się remisem 2:2.
"Drugi raz tak skuteczna pogoń może się nie powtórzyć. Musimy być skoncentrowani od pierwszych minut" - przestrzegł drugi trener Górnika Bogdan Zając.
Przyznał, że kwestia obsady bramki nie została jeszcze rozstrzygnięta, podobnie jak sprawa powrotu do zespołu ukaranych graczy. "Na razie skupiamy się na meczu z ŁKS i to jest dla nas priorytet. Po nim będziemy rozmawiać na temat tych piłkarzy" - dodał Zając.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]