Witkowski: Wszystko zależy od decyzji trenera

- Wchodząc do bramki, nigdy nie można na coś liczyć. Nie myślę czy zagram raz, czy dwa. Jeśli wyjdę na boisko, to chcę wypaść dobrze - mówi Norbert Witkowski, bramkarz Górnika Zabrze. 

W meczu z ŁKS ma pan zastąpić Łukasza Skorupskiego.

Norbert Witkowski: - Jeszcze nie wiem, czy zagram, ale jeśli tak się stanie, to ja nie przewiduję żadnych problemów. Bardzo dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy, w sparingach miałem okazję zgrać się z kolegami, więc zrozumienia nam nie zabraknie.

W ciągu roku dwóch bramkarzy Górnika zostało zawieszonych. Jeden za podważanie autorytetu trenera, drugi za awanturę w lokalu. Panu zdarzyło się krytykować trenera, albo znaleźć się o piątej nad ranem w jakiejś knajpie?

- Jestem zawodnikiem, który posłusznie wykonuje polecenia trenera. A jeśli mam jakieś wątpliwości, to idę do niego i wyjaśniam sprawę w cztery oczy. Tak jest najlepiej, bo to kończy problem. A w lokalu o piątej nad ranem nigdy nie byłem.

Do bramki wchodzi pan na jeden jedyny mecz, czy też będzie to początek dłuższej serii?
- Wchodząc do bramki, nigdy nie można na coś liczyć. Nie myślę czy zagram raz, czy dwa. Jeśli wyjdę na boisko, to chcę wypaść dobrze. Później wszystko zależy od decyzji trenera. W końcu Łukaszowi nie można zarzucić, że nie trzyma wysokiego sportowego poziomu. Jednak jego nie ma i ja mam szansę. Mogę sprawić, że o Górniku będzie się mówić jako o zespole mającym dwóch, a nawet trzech, bo jest jeszcze Mateusz Sławik, równorzędnych bramkarzy.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]