Zając: Obaj bramkarze są w dobrej dyspozycji

Górnik Zabrze podejmuje w sobotę Łódzki Klub Sportowy. Trenerzy nie będą mogli skorzystać z ukaranych przez władze klubu Łukasza Skorupskiego i Aleksandra Kwieka. - Kandydatów do gry w bramce jest dwóch: Mateusz Sławik i Norbert Witkowski. Obaj są w dobrej dyspozycji, a decyzja, który z nich zagra jeszcze nie zapadła - mówi Bogdan Zając, drugi trener. Czy jest szansa, że Skorupski i Kwiek wrócą do drużyny na następne spotkanie? - Na razie skupiamy się na ŁKS-ie. Potem wrócimy do tej sprawy - dodaje Zając.
W Zabrzu świetnie wiedzą jak pokonać łodzian. Piłkarze muszą zagrać tak jak w drugiej połowie ostatniego meczu z Lechią (2:2). - Tyle, że pierwsza połowa z tamtego spotkania nie może się powtórzyć. Popełniliśmy w niej mnóstwo indywidualnych błędów, straciliśmy dwa gole i musieliśmy gonić wynik. Udało się, ale drugi raz może się nie udać - przestrzega Zając.

na podstawie: Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]