Kwiek i Skorupski mogą wrócić na mecz z Cracovią

Wszystko wskazuje na to, że Łukasz Skorupski i Aleksander Kwiek znajdą się w kadrze na piątkowy mecz z Cracovią. Trener Nawałka poinformował, że w poniedziałek obaj rozpoczną z resztą zespołu przygotowania do kolejnego spotkania o ligowe punkty - informuje oficjalna strona Górnika Zabrze. 
W tygodniu przed meczem z ŁKS-em klub nałożył kary na Aleksandra Kwieka i Łukasza Skorupskiego. Obaj znaleźli się poza kadrą na sobotni mecz z tą różnicą, że Kwiek trenował normalnie z zespołem, a Skorupskiego przesunięto do drużyny rezerw. Sytuacja ma się jednak zmienić. - W poniedziałek wezmą udział w treningu pierwszego zespołu. Ich zachowanie było bardzo naganne, nałożono na nich surowe kary, ale po ich postawie na treningach widać, że zasługują na szansę. Czekam jeszcze na wieści z Łodzi, gdzie w meczu Młodej Ekstraklasy ma zagrać Łukasz Skorupski. Jeśli ocena jego występu będzie pozytywna, to obaj będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Cracovią - zdradza zabrzański szkoleniowiec.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]