Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Mariusz Rumak (trener Lecha): - Górnik do meczu z nami w tym roku nie przegrał i ma swoją jakość w grze, szczególnie ofensywnej. Moi zawodnicy zrealizowali dzisiaj założenia. Zdecydowaliśmy się grać dłuższym podaniem, wiedzieliśmy, że mamy szansę skutecznie powalczyć w powietrzu. Cieszę się z ogromnego zaangażowania piłkarzy i że tyle serca zostawili na boisku, mimo że mieliśmy tylko trzy dni przerwy od ostatniego spotkania. Cieszy też postawa zawodników rezerwowych, to właśnie po ich akcji - Kikuta i Murawskiego - padła bramka. Skuteczność jednak mnie trochę martwi, ale skoro potrzebujemy 10 sytuacji by strzelić jednego gola, to musimy sobie po prostu stworzyć tyle okazji.

Adam Nawałka (trener Górnika): - Gratuluję Lechowi zwycięstwa. Przyjechaliśmy do Poznania z nastawieniem, że ten mecz przyniesie nam punkty, ale też zdawaliśmy sobie sprawę z siły rywala. To jest wciąż mocny zespół, który ma ambicje gry w europejskich pucharach. Moi zawodnicy włożyli dużo wysiłku w to spotkanie i przez długie fragmenty spotkania to my byliśmy stroną przeważającą i to my dyktowaliśmy warunki gry. Stworzyliśmy sporo sytuacji, ale wygrywa jednak ten, kto strzela bramki.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online