Bemben czeka na ofertę

Nie ma zamiaru jeszcze zawieszać piłkarskich butów na kołku! Obrońca Górnika Michał Bemben już myśli o swojej przyszłości.
- Kariery nie zamierzam kończyć. Na pewno dalej będę grał - podkreśla. W czerwcu doświadczonemu zawodnikowi, który w tym sezonie należy do solidnych punktów zabrzańskiej jedenastki, kończy się kontrakt. - Było luźne pytanie ze strony działaczy co do mojej osoby, ale na razie nie ma żadnych konkretów. Ja na pewno chcę dalej grać w piłkę. Robię to od dwudziestu lat, sprawia mi to przyjemność, a jak na razie, nie znalazłem jeszcze żadnego kołka, na którym miałbym zawiesić buty - opowiada z uśmiechem.
Bemben występuje przy Roosevelta od lata 2010 roku. Wcześniej grał w takich klubach, jak VfL Bochum, Rot-Weiss Essen czy 1.FC Union Berlin. Wraz z jego przyjściem do Górnika skończyły się problemy zespołu z obsadą prawej strony defensywy. Ciekawe, czy teraz szefowie ze sztabem szkoleniowym zdecydują się na przedłużenie z nim umowy o kolejny sezon? Chyba warto.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online