Nakoulma: Z Koroną o zwycięstwo

Piłkarze Górnika Zabrze w niedzielę podejmą kielecką Koronę w meczu 24. Kolejki ekstraklasy. "Postaramy się wywalczyć trzy punkty i zatrzeć złe wrażenie po porażce w Poznaniu" - powiedział napastnik zabrzan Prejuce Nakoulma.
Górnik w środę przegrał zaległy wyjazdowy mecz z Lechem 0:1. "Bardzo chcieliśmy przynajmniej zremisować. Niestety nie udało się i tym bardziej w niedzielę zagramy o zwycięstwo" - dodał reprezentant Burkina Faso podczas konferencji prasowej.
W niedzielę trener Górnika Adam Nawałka nie będzie mógł wystawić napastnika Michała Zielińskiego, który jest wypożyczony z Korony i jego absencję uwzględniała umowa między klubami.
"Michała nie będzie. To kłopot, ale... poradzimy sobie. Trener Nawałka na pewno coś wymyśli" - stwierdził Nakoluma, który dla zabrzan w tym sezonie zdobył osiem goli.
Pytany o "snajperskie plany" stwierdził, że przede wszystkim liczy na wygrane drużyny. "Pewnie, że chciałbym jeszcze parę bramek strzelić. Lepiej byłoby jednak wywalczyć w siedmiu pozostałych spotkaniach 18-20 punktów" - odparł piłkarz.
Zawodnik jest na razie wypożyczony z Bogdanki Łęczna. Do końca kwietnia zabrzanie muszą się zdecydować na jego "wykup". Jak deklarował wiele razy prezes Górnika Artur Jankowski, klub skorzysta z tej opcji.
Nakoulma jest bohaterem okładki reaktywowanego w marcu klubowego magazynu. Wspomina w nim m.in. kulisy poznania polskiej sympatii. Przyznał, że chcąc ją zaprosić na kawę robił mnóstwo zakupów w jej sklepie odzieżowym.
"Kiedy jestem smutny, chętnie kupuje ubrania, Faktycznie tak poznałem Renatę. Ale muszę dokładnie przeczytać, co tam o mnie napisali" - zakończył 25-letni Nakoulma.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]