Magazyn "Górnik" wraca na rynek!

Od czwartku wrócił oficjalny magazyn zabrzańskiego klubu - "Górnik"! Kwietniowy numer miesięcznika będzie do kupienia razem z "Nowinami Zabrzańskimi", oficjalnym partnerem prasowym Górnika.
Magazyn pokazał się w czwartek w zabrzańskich kioskach, ponadto będzie go można kupić w Sklepie Kibica na Stadionie im. Ernesta Pohla. Ale to nie koniec kanałów dystrybucyjnych "Górnika", będzie go można nabywać również w trakcie niedzielnego spotkania ligowego z Koroną Kielce (początek meczu o godz. 14:30). W kolejnych dniach miesięcznik pojawi się w innych miastach i gminach związanych z zabrzańskim klubem, jak również będzie dostępny w prenumeracie. "Górnik" skierowany jest nie tylko do sympatyków 14-krotnego mistrza Polski, ale również do zwykłych kibiców lubiących poczytać lżejsze gatunkowo teksty zahaczające o pobocza futbolu, odkrywające życie prywatne gwiazd piłki i celebrytów.

Cena miesięcznika to 7 złotych.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online