Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Robert Kasperczyk, trener Podbeskidzia: - Dostaliśmy dziś w Zabrzu łomot. Nie podołaliśmy wyzwaniu, sami kreowaliśmy sytuacje rywalom. Myślę, że dla niektórych moich zawodników ten sezon powinien się już skończyć. Niewielkim plusem było to, że prawdziwa ekstraklasa, jaką zobaczyli dziś moi piłkarze, zweryfikowała boleśnie umiejętności niektórych z nich. Szkoda stuprocentowej sytuacji niewykorzystanej przez Lirana Cohena przy stanie 1:0.

Adam Nawałka, trener Górnika: - Wynik mógłby sugerować, że to było łatwe dla nas zwycięstwo, a tymczasem wygrana przyszła nam po trudnym pojedynku. Przy stanie 1:0 było trochę niepewności, ale w ostatnich 20 minutach potwierdziliśmy swoją dominację. Okazało się jeszcze raz, że gra z pełnym zaangażowaniem do końca opłaca się. Co do Daniela Barbusa to był już zapraszany na treningi pierwszego zespołu i wystąpił w sparingu. Dziś dostał ekstraklasową szansę, która jest też wskazówką i zachętą dla innych młodych piłkarzy Górnika.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]