Piłkarze Górnika na celowniku zagranicznych klubów

Łukasz Skorupski, po jednym meczu przerwy, ma wrócić do bramki Górnika Zabrze. Młody zawodnik będzie więc mógł się wykazać przed skautami zagranicznych klubów w meczu z wymagającym rywalem, jakim jest Wisła Kraków.
W czwartek przy Roosevelta mają się pojawić wysłannicy Evertonu i Aston Villi. Mają oglądać nie tylko Skorupskiego, ale i Pawła Olkowskiego oraz Prejuce Nakoulmę. Zabrzańscy działacze oczywiście zacierają z tego powodu ręce, bo pieniędzmi z transferów chcą podreperować budżet na kolejny sezon. - Tymczasem opcja niemiecka wcale nie jest taka pewna - przekonuje Łukasz Mazur, były prezes Górnika. - Kaiserslautern zawiodło się na Jakubie Świerczoku, więc teraz tamtejsze kluby nie są skłonne inwestować w Polaków - dodaje. Anglicy są więc alternatywą, na wypadek, gdyby Niemcy faktycznie się rozmyślili.
Warto dodać, że ostatnio Skorupski nie zagrał, gdyż w klubie już myślą o przyszłym sezonie. Norbert Witkowski jest przygotowywany do roli numeru 1 w bramce. - Norbert świetnie prezentuje się na treningach - chwali szkoleniowiec zabrzan Adam Nawałka.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]